PAZNOKCIE JELCZ-LASKOWICE

NAILSBYSABINA

Piastowska 26, Jelcz-Laskowice

 • paznokcie żelowe
 • paznokcie hybrydowe
 • manicure, pedicure
 • przedłużanie paznokci
 • stylizacja paznokci

PAZNOKCIE W NAILSBYSABINA

Zapraszamy wszystkie Panie na paznokcie, które zostaną wykonane pięknie i profesjonalnie. Stylizacja paznokci na dobre zadomowiła się w gronie usług beauty, co potwierdza liczne zainteresowanie na tę usługę. Zrobione paznokcie to obecnie „must have” dla kobiet.  W szczególności dla Pań pracujących z Klientem. NailsbySabina oferuje manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, paznokcie hybrydowe, żelowe. Wszystkie usługi wykonywane są dokładnie, wręcz pedantycznie, co gwarantuje efekt wow wśród znajomych! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w  celu umówienia wizyty. Mogą Państwo liczyć na topową jakość w uczciwej cenie! Jelcz-Laskowice to miasto rozwoju i pięknych kobiet, które zasługują na lokalne miejsce, w którym wykonają piękne paznokcie!

stylizacja-paznokci-min.jpg
Olga Szpyt
Olga Szpyt
2021-10-22
Super zrobione paznokcie, miła atmosfera. Polecam 😍
Aneta Rabajczyk
Aneta Rabajczyk
2021-03-10
Sabina jest stylistką paznokci, u której można się dobrze poczuć.Korzystam z jej usług wystarczająco długo,żeby to ocenić.Zreszta mam porównanie w tej kwestii.Bardzo przykłada się do swojej pracy,jest wyjątkowo dokładna i elastyczna . U niej nie istnieje słowo nie można.Zawsze stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej trudnym.Czystosc,zaangażowanie na najwyższym poziomie.Milo spędzony czas dla siebie.Polecam z całego serca❗
Paula S
Paula S
2021-03-06
Sabina to najlepsza stylistka paznokci jaką miałam a miałam sporo. Nigdy nie mówi, że czegoś nie zrobi. Doradza swoim fachowym okiem a nie narzuca. Moją córkę wyprowadziła z obgryzania paznokci gdzie innym się to nie udawało. Zawsze pomocna i profesjonalna. Nigdy mi ani córce nic nie odpadło ponieważ używa dobrych kosmetyków. Naprawdę świetny fachowiec znający się na swojej pracy. Wszystko czysciutkie i pachnące sterylizowane na bieżąco na miejscu. Ceny bardzo przystępne i z terminami nigdy nie ma problemów. POLECAM WSZYSTKIM. JEST NAJLEPSZA.
Aleksandra Choinska
Aleksandra Choinska
2021-02-25
Sabina dla mnie idealnie nadaje się do tej pracy, ma świetne pojęcie i zawsze jest bardzo profesjonalna. Ja wcześniej byłam w paru miejscach i dopiero jak poszłam do Sabiny to zobaczyłam co to jest mieć porządnie zrobione paznokcie. Serdecznie polecam, nigdy już nie pójdę gdzieś indziej. Jeśli szukacie kogoś kto wam zrobi piękne paznokcie w świetnej atmosferze to tylko tutaj!❤️😍💅🏼
Beata Koch
Beata Koch
2021-02-19
Paznokcie zawsze starannie wykonane. Precyzja i dbałość o klienta. Ceny przystepne i i przemiła atmosfera. Polecam ☺
elieki urrhur
elieki urrhur
2021-02-18
Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta,za każdym razem jestem zadowolona z wykonanej usługi. Pani wykonuje piękne wzory i pomaga w doborze koloru jeśli ktoś jest niezdecydowany w wyborze koloru lub wzoru paznokci. Bardzo polecam😊

MANICURE I PEDICURE JELCZ-LASKOWICE

Zapraszam na paznokcie do NailsbySabina w mieście Jelcz-Laskowice! Oferuję szereg usług związanych z estetyką oraz zdrowiem paznokci: hybrydę, manicure, pedicure, przedłużanie i odbudowę. Charakteryzuje mnie dbałość o najmniejsze szczegóły i niska cena. Wykonuję paznokcie na wszelkie okazje: śluby, wesela, urodziny, sesje zdjęciowe, czy też studniówki. Moje realizacje docenia coraz więcej kobiet z miasta Jelcz-Laskowice i okolic.  Piękne stylizacje paznokci wykonuję dla urzędniczek, nauczycielek, mam, które chcą się czuć atrakcyjnie oraz innych kobiet!

 • paznokcie żelowe
 • paznokcie hybrydowe
 • manicure
 • pedicure
 • przedłużanie paznokci
 • odbudowa paznokci
 • stylizacja paznokci
 • inne

ZAREZERWUJ WIZYTĘ NA PAZNOKCIE!

NAILSBYSABINA

Piastowska 26, Jelcz-Laskowice

REZERWACJA TELEFONICZNA

PAZNOKCIE HYBRYDOWE I ŻELOWE

Jak umówić się na wizytę w NailsbySabina?

Najskuteczniejszy sposób umówienia się na wizytę to kontakt telefoniczny pod numerem: 795 022 888.

Ile czasu zajmuje zrobienie manicure hybrydowego?

Czas trwania usługi to ok. 1 - 2 godzin. Zależy od stanu paznokci, potrzeby odbudowy, przedłużania, zaawansowania wzornictwa, okazji itp.

Jak długo manicure powinien się zachować w dobrym stanie?

Zasadniczo profesjonalny manicure powinien się zachować w dobrym od jednego do dwóch tygodni, w zależności od szybkości wzrostu paznokci i stylu życia.

Kiedy nie można wykonać stylizacji panokci?

Nie można wykonać stylizacji, jeśli na paznokciach widnieje infekcja. Bezwzględne przeciwwskazania to także wyciek ropy lub krwi przy paznokciu oraz występowanie reakcji alergicznej na preparaty wykorzystywane przy manicure.

Czy ciągłe noszenie hybrydy szkodzi paznokciom?

Zdania w tej kwestii są podzielone. Gdy po ściągnięciu koloru widać, że płytka nie jest w najlepszej kondycji - warto dać paznokciom odpocząć kilka tygodni, stosując preparaty regeneracyjne.

5/5 - (3 votes)
manicure-Jelcz-Laskowice.jpg